ROK SZKOLNY 2012/13
SDC10007 SDC10010 SDC10017 SDC10047
UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2012/13
PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW
Sprzątanie Świata 09.2012  01 Sprzątanie Świata 09.2012  04 Sprzątanie Świata 09.2012  07 Sprzątanie Świata 09.2012  17 Sprzątanie Świata 09.2012  05
SPRZĄTANIE ŚWIATA 2012
WYPRAWA DO LASU - RODZINNE GRZYBOBRANIE
Dnia 24 września 2012 r. najmłodsze dzieci naszej szkoły z oddziału przedszkolnego, oraz klasy I z wychowawcami i rodzicami udali się na pieszą wycieczkę do pobliskiego lasu. Przy wsparciu opiekunów, uczyły się rozróżniać grzyby jadalne od trujących. Dzieci bystrym wzrokiem wyszukiwały grzyby i nazywały je. Do szkoły wróciły z zebranymi grzybami, wśród nich: kanie, podgrzybki i kozaki. Na koniec pełnego wrażeń dnia dzieci napiły się gorącej herbaty i piekły kiełbaski przy ognisku.
WYCIECZKA DO "MINI-ZOO"
Dnia 3 października 2012 roku oddział przedszkolny udał się na integracyjną wycieczkę autokarową do " Mini Zoo". Dzieci obserwowały zwierzęta żyjące nie tylko w naszych lasach. Wielką radość sprawiło im dokarmianie lam i małych kóz, z zaciekawieniem spoglądały na groźnego lwa oraz wielbłądy, zebry i małego hipopotama. Pełni wrażeń udały się na posiłek do restauracji zachowując się taktownie i kulturalnie oraz basen z kolorowymi piłeczkami. Na koniec odwiedziły również salę rycerską, w której największe wrażenie wzbudził rycerz na koniu i średniowieczna oręż.
WYJAZD NA BASEN
Dnia 5 października 2012 r. dzieci z klasy II i IV uczęszczające na zajęcia rekreacyjno - zdrowotne aktywnie spędziły piątkowe popołudnie na szczecineckim basenie, parku miejskim oraz w kręgielni galerii handlowej "Hosso"
Dnia 12 października 2012 r. w Naszej Szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybył przedstawiciel Urzędu Gminy w osobie wiceburmistrza Białego Boru Pawła Mikołajewskiego, który na ręce pani Dyrektor Jolanty Kowalskiej złożył kwiaty oraz życzenia dla wszystkich pracowników szkoły.
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 11 LISTOPADA
Dnia 9 listopada 2012 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości. Przepiękny program artystyczny przygotowali uczniowie ze wszystkich klas pod kierunkiem pań Edyty Adamczak i Małgorzaty Wiśniewskiej. Wiersze i pieśni patriotyczne takie jak: "Wojenko , wojenko", "Gdzie są kwiaty z tamtych lat" wprowadziły nas w nastrój powagi i wzruszenia. Na koniec uczniowie zatańczyli walca. Pani Dyrektor wyraziła podziw i uznanie dla uczniowskich talentów.
13.11.2012 r. występ został ponownie zaprezentowany, tym razem dla rodziców naszych uczniów, aby mogli podziwiać swoje pociechy ale i również aby przypomnieć im o ważnym wydarzeniu z kart historii Polski
Dnia 30 listopada 2012 r. Samorząd Szkolny przygotował Andrzejki. Zabawa była udana, wszyscy dobrze się bawili. Oczywiście nie obyło się bez wróżb. W specjalnie przygotowanej Sali Wróżb można było posłuchać przepowiedni i wywróżyć sobie imię chłopaka lub dziewczyny -  sympatii jak i poznać swoją przyszłość. W świetlicy odbyła się dyskoteka przeplatana konkursami i zabawami. Uczestnicy i zwycięscy mogli liczyć na małe nagrody.
ANDRZEJKI
Dnia 20 grudnia 2012r. w naszej szkole, jak co roku, odbyły się Jasełka, tradycyjnie z kiermaszem ozdób świątecznych i ciast. Jasełka pt. "Kolęda na Ziemi" przygotowały panie Małgorzata Wiśniewska i Edyta Adamczak, oczywiście wraz z uczniami naszej szkoły. Było to naprawdę wyjątkowe widowisko na wysokim poziomie, z piękną scenografią. Należy też wspomnieć o strojach, które robiły duże wrażenie. Był św. Józef, Maryja, Aniołowie, Trzej Królowie, Pasterze i Dzieci. Prawdziwa szopka ze słomianym dachem, wraz ze zwierzętami , dodała spektaklowi prawdziwego uroku. Oczywiście nie zabrakło kolęd "Do Szopy do szopy", "Cicha noc", "Przybieżeli do Betlejem pasterze" "Jest taki dzień". Licznie przybyli goście, przede wszystkim rodzice, pan Burmistrz, sołtysi i pani radna Wanda Król. Był to bardzo miły dzień o atmosferze wręcz rodzinnej.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby tak było.
JASEŁKA 2012
zobacz więcej  >>>
BAL PIERWSZOKLASISTÓW
zobacz więcej  >>>
Dnia 14 listopada odbył się bal pierwszoklasistów, na który gospodarze zaprosili p. Dyrektor Jolantę Kowalską, dzieci z oddziału przedszkolnego wraz z wychowawczynią p. Małgorzatą Maciupa oraz rodziców. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, za który zostały nagrodzone brawami, dyplomami, upominkami oraz słodkim poczęstunkiem.
Organizator balu p. Beata Machcińska zorganizowała zabawę przy muzyce, którą przeplatała  konkursami.
Dnia 6 grudnia, jak co roku, nasze grzeczne dzieci odwiedził Mikołaj.
[ROK SZKOLNY 2015/16][ROK SZKOLNY 2014/15][ROK SZKOLNY 2013/14][ROK SZKOLNY 2012/13]