Aktualności
      Dnia 09.11.2018 r. w naszej szkole obchodziliśmy 100 rocznicę Odzyskania Niepodległości.
Wspólnie z tysiącami Polaków włączyliśmy się w akcję "Rekord dla Niepodległej" i o godzinie 11:11 zaśpiewaliśmy Hymn Polski.

W tym dniu obchodziliśmy jeszcze jedną ważną rocznicę a mianowicie 70 - lecie Naszej Szkoły.
70 - lecie Szkoły Podstawowej im. J. Tuwima w Drzonowie
100 rocznica
Odzyskania Niepodległości
      Dniu 22 września 2018 roku w ramach VI edycji Biegu Centaura odbyły się biegi młodzieżowe na których nie mogło zabraknąć uczniów Naszej Szkoły. Zawodniczy podzieleni zostali na dwie kategorie wiekowe: 2006-2011 i 2002-2005. W obu kategoriach Uczniowski Klub Sportowy "Koliber" reprezentowało w sumie 40 osób. Na pochwałę zasługują wszyscy nasi uczniowie a w szczególności:
- Klaudia Mórawska (I miejsce w kat. 2006-2011),
- Weronika Krukowska (II miejsce w kat. 2006-2011).
Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmiku z imprezy znajdującego się pod wyżej podanym  linkiem.

Bieg Centaura
      Dnia 14 września uczniowie Naszej Szkoły wzięli udział w lekcji edukacyjnej w Wiosce Wikingów. Uczestnicy  brali udział w warsztatach lepienia elementów z gliny, strzelaniu z łuku, rzucania włócznią, itp. Korzystali z różnych atrakcji, takich jak: ogromne place zabaw, dmuchańce, karuzele, mega wahadło.
Wszyscy byli bardzo zadowoleni.
Zapraszamy do obejrzenia filmiku z wycieczki do Parku Rozrywki Pomerania Fun Park koło Dygowa - największego parku rozrywki na Pomorzu Zachodnim.
Park Rozrywki Pomerania

Dnia 3 września 2018 roku o godz. 8:00
w Szkole Podstawowej im. J. Tuwima
w Drzonowie